Home
BAS 3
2022/2023
 

Programma BAS 3 Seizoen 2022/2023


Wedstrijdprogramma:
11-02-2023
14:30 uur
BAS 3 - Unicum 5
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Rijders: Jip Joost-Jan
04-03-2023
14:30 uur
BAS 3 - Unicum 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Kaj Lars
11-03-2023
13:00 uur
Batavia '90 4 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 11:45 uur

Rijders: Sebastiaan Sebastiaan Sil Theo
Corvee: Mark Mateusz
18-03-2023
14:30 uur
BAS 3 - DVS '33 Ermelo 8
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Owen Peter
25-03-2023
12:30 uur
DOS Kampen 7 - BAS 3
01-04-2023
14:30 uur
BAS 3 - Swift '64 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Sebastiaan Sebastiaan
15-04-2023
13:00 uur
Nunspeet 7 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 11:45 uur

Rijders: Thijs Tim Andrez Bram
Corvee: Sil Theo
22-04-2023
14:30 uur
BAS 3 - Horst FC 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Thijs Tim
13-05-2023
14:30 uur
BAS 3 - Zeewolde 9
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Rijders: Andrez Bram
20-05-2023
14:30 uur
VVOG 9 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:15 uur

Rijders: Christiaan Coen Jelle Jip
Corvee: Christiaan Coen
Mannen Zaterdag - 6e klasse 07
Programma
11-feb 12:30Unicum 6 - Swift '64 7Competitie
11-feb 13:00Batavia '90 4 - Zeewolde 9Competitie
11-feb 14:30DVS'33 Ermelo 8 - VVOG 9Competitie
11-feb 14:30BAS 3 - Unicum 5Competitie
11-feb 14:30Dos Kampen 7 - FC Horst 6Competitie
11-feb 15:00Swift '64 6 - Nunspeet 7Competitie
18-feb 14:30FC Horst 6 - Batavia '90 4Competitie
18-feb 14:30Zeewolde 9 - BAS 3Competitie
18-feb 15:00Unicum 5 - Swift '64 7Competitie

Bijgewerkt: 5-2-2023 10:02


Sponsor:
Poster Print Publi Nederland Poster Print Publi Nederland

Programma BAS 3
11/02
14:30 
Unicum 5Thuis
04/03
14:30 
Unicum 6Thuis
11/03
13:00 
Batavia '90 4Uit
18/03
14:30 
DVS '33 Ermelo 8Thuis
25/03
12:30 
DOS Kampen 7Uit
01/04
14:30 
Swift '64 6Thuis
15/04
13:00 
Nunspeet 7Uit
22/04
14:30 
Horst FC 6Thuis
13/05
14:30 
Zeewolde 9Thuis
20/05
14:30 
VVOG 9Uit


Een parel van BAS 3


Peter van Woerden


© Copyright 2023, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat