Home
BAS 3
2021/2022
 

Programma BAS 3 Seizoen 2021/2022


Wedstrijdprogramma:
25-09-2021
12:30 uur
DVS '33 Ermelo 13 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 11:15 uur

Corvee: Andrez Brian
02-10-2021
14:30 uur
BAS 3 - Nunspeet 8
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Christiaan Coen
09-10-2021
14:30 uur
Batavia '90 6 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:20 uur

Rijders: Andrez Brian Christiaan Coen
Corvee: Dion Jasper
23-10-2021
14:30 uur
BAS 3 - ESC 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Jibelino Lars
30-10-2021
14:30 uur
BAS 3 - ASV Dronten 8
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Lukas Owen
06-11-2021
15:00 uur
Lelystad '67 6 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Rijders: Dion Jasper Lars Lukas
Corvee: Rik Rowan
20-11-2021
14:30 uur
BAS 3 - DSV '61 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Sebastiaan Sebastiaan
27-11-2021
15:00 uur
Harde 't 5 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Rijders: Owen Rik Rowan Sebastiaan Slotboom
Corvee: Sven Theo
04-12-2021
14:30 uur
BAS 3 - VVOG 7
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Thijs Tim
29-01-2022
14:30 uur
BAS 3 - Unicum 7
05-02-2022
14:30 uur
ESC 6 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:20 uur

Rijders: Sebastiaan van de velde Sven Theo Thijs
Corvee: Andrez Brian
12-02-2022
14:30 uur
BAS 3 - Batavia '90 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Christiaan Coen
05-03-2022
14:30 uur
ASV Dronten 8 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:30 uur

Rijders: Tim Andrez Brian Christiaan
Corvee: Dion Jasper
12-03-2022
14:30 uur
BAS 3 - DVS '33 Ermelo 13
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Dion Jasper
19-03-2022
15:00 uur
Unicum 7 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Rijders: Coen Dion Lars Lukas
Corvee: Jibelino Lars
26-03-2022
14:30 uur
BAS 3 - Harde 't 5
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Lukas Mark
02-04-2022
12:30 uur
DSV '61 6 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 11:15 uur

Rijders: Jasper Mark Owen Rik
Corvee: Owen Rik
09-04-2022
12:30 uur
VVOG 7 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 11:15 uur

Rijders: Rowan Sebastiaan Sebastiaan Sven
Corvee: Rowan Sebastiaan Slotboom
14-05-2022
15:00 uur
Nunspeet 8 - BAS 3
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Rijders: Theo Thijs Tim Andrez
Corvee: Sebastiaan van de Velde Sven
21-05-2022
14:30 uur
BAS 3 - Lelystad '67 6
Aanwezig / Vertrek: 13:45 uur

Corvee: Theo en Thijs
Mannen Zaterdag - 6e klasse 02
Programma
25-sep 12:30DVS'33 Ermelo 13 - BAS 3Competitie
25-sep 12:30VVOG 7 - 't Harde 5Competitie
25-sep 14:30ESC 6 - asv Dronten 8Competitie
25-sep 15:00Nunspeet 8 - Lelystad '67 6Competitie
2-okt 12:30DSV '61 6 - ESC 6Competitie
2-okt 12:30asv Dronten 8 - DVS'33 Ermelo 13Competitie
2-okt 14:30BAS 3 - Nunspeet 8Competitie
2-okt 15:00Unicum 7 - VVOG 7Competitie
2-okt 15:00Lelystad '67 6 - Batavia '90 6Competitie

Bijgewerkt: 24-9-2021 14:40


Sponsor:
Poster Print Publi Nederland Poster Print Publi Nederland

Programma BAS 3
25/09
12:30 
DVS '33 Ermelo 13Uit
02/10
14:30 
Nunspeet 8Thuis
09/10
14:30 
Batavia '90 6Uit
23/10
14:30 
ESC 6Thuis
30/10
14:30 
ASV Dronten 8Thuis
06/11
15:00 
Lelystad '67 6Uit
20/11
14:30 
DSV '61 6Thuis
27/11
15:00 
Harde 't 5Uit
04/12
14:30 
VVOG 7Thuis
29/01
14:30 
Unicum 7Thuis
05/02
14:30 
ESC 6Uit
12/02
14:30 
Batavia '90 6Thuis
05/03
14:30 
ASV Dronten 8Uit
12/03
14:30 
DVS '33 Ermelo 13Thuis
19/03
15:00 
Unicum 7Uit
26/03
14:30 
Harde 't 5Thuis
02/04
12:30 
DSV '61 6Uit
09/04
12:30 
VVOG 7Uit
14/05
15:00 
Nunspeet 8Uit
21/05
14:30 
Lelystad '67 6Thuis


Een parel van BAS 3


Jasper van der Wekken


© Copyright 2021, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat