Home
BAS 3
2019/2020
 

Programma BAS 3 Seizoen 2019/2020


Wedstrijdprogramma:
21-09-2019
14:30 uur
BAS 3 - VVOP 7
28-09-2019
14:30 uur
ASV Dronten 8 - BAS 3
05-10-2019
14:30 uur
BAS 3 - Hoevelaken 7
12-10-2019
15:00 uur
Lelystad '67 4 - BAS 3
26-10-2019
15:00 uur
Batavia '90 4 - BAS 3
02-11-2019
15:00 uur
Zeewolde 6 - BAS 3
09-11-2019
14:30 uur
BAS 3 - SDC Putten 11
16-11-2019
14:30 uur
BAS 3 - DVS '33 Ermelo 9
16-11-2019
14:30 uur
BAS 3 - DVS '33 Ermelo 6
23-11-2019
14:30 uur
Hulshorst 3 - BAS 3
30-11-2019
14:30 uur
BAS 3 - Unicum 5
07-12-2019
15:00 uur
Hierden 6 - BAS 3
01-02-2020
15:00 uur
VVOP 7 - BAS 3
08-02-2020
14:30 uur
BAS 3 - Zeewolde 6
15-02-2020
14:30 uur
SDC Putten 11 - BAS 3
07-03-2020
14:30 uur
BAS 3 - ASV Dronten 8
14-03-2020
15:00 uur
Hoevelaken 7 - BAS 3
28-03-2020
14:30 uur
BAS 3 - Batavia '90 4
04-04-2020
15:00 uur
Unicum 5 - BAS 3
18-04-2020
14:30 uur
BAS 3 - Hierden 6
09-05-2020
14:30 uur
BAS 3 - Lelystad '67 4
16-05-2020
14:30 uur
DVS '33 Ermelo 6 - BAS 3
23-05-2020
14:30 uur
BAS 3 - Hulshorst 3
Mannen Zaterdag - 5e klasse 05
Programma
21-sep 14:30Hulshorst 3 - Lelystad '67 4Competitie
21-sep 14:30BAS 3 - VVOP 7Competitie
21-sep 14:30DVS'33 Ermelo 6 - Hoevelaken 7Competitie
21-sep 15:00Unicum 5 - SDC Putten 11Competitie
21-sep 15:00Batavia '90 4 - Zeewolde 6Competitie
21-sep 15:00Hierden 6 - asv Dronten 8Competitie
28-sep 14:30SDC Putten 11 - Hierden 6Competitie
28-sep 14:30asv Dronten 8 - BAS 3Competitie
28-sep 15:00Hoevelaken 7 - Batavia '90 4Competitie
28-sep 15:00Zeewolde 6 - Hulshorst 3Competitie
28-sep 15:00VVOP 7 - Unicum 5Competitie
28-sep 15:00Lelystad '67 4 - DVS'33 Ermelo 6Competitie

Bijgewerkt: 15-9-2019 13:10


Sponsor:
SRT Groep Biddinghuizen SRT Groep Biddinghuizen

Programma BAS 3
21/09
14:30 
VVOP 7Thuis
28/09
14:30 
ASV Dronten 8Uit
05/10
14:30 
Hoevelaken 7Thuis
12/10
15:00 
Lelystad '67 4Uit
26/10
15:00 
Batavia '90 4Uit
02/11
15:00 
Zeewolde 6Uit
09/11
14:30 
SDC Putten 11Thuis
16/11
14:30 
DVS '33 Ermelo 9Thuis
16/11
14:30 
DVS '33 Ermelo 6Thuis
23/11
14:30 
Hulshorst 3Uit
30/11
14:30 
Unicum 5Thuis
07/12
15:00 
Hierden 6Uit
01/02
15:00 
VVOP 7Uit
08/02
14:30 
Zeewolde 6Thuis
15/02
14:30 
SDC Putten 11Uit
07/03
14:30 
ASV Dronten 8Thuis
14/03
15:00 
Hoevelaken 7Uit
28/03
14:30 
Batavia '90 4Thuis
04/04
15:00 
Unicum 5Uit
18/04
14:30 
Hierden 6Thuis
09/05
14:30 
Lelystad '67 4Thuis
16/05
14:30 
DVS '33 Ermelo 6Uit
23/05
14:30 
Hulshorst 3Thuis


Een parel van BAS 3


Co Hanse


© Copyright 2019, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat